Ranking tabletes zaudēt svaru - Piperine forte - CAPSIPLEX - BIOPERINE

Apskaties, kuri no tirgū pieejamiem preparātiem ir vislabākie

Ražotāja mājas lapa īslaicīgi nedarbojas!

 • Vieta

  1

  Cena: 57 EUR

  Pasūtīt tagad

  PIPERINE FORTE

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Visaugstākā piperīna koncentrācija starp visiem no patreiz tirgū pieejamiem preparātiem. Zemas cenas un produkta efektivitātes attiecība. Ērta dozēšanas forma kapsulu veidā padara tā lietošanu īpaši patīkamu. Pēc 30 uztura bagātinātāja lietošanas dienām svars samazinās par 6 kg. Blaknes nav novērotas. Mēnesi pēc lietošanas beigām netika novērots jo-jo efekts. Atskaitot pamanāmu svara zudumu, novērota izteikta ķermeņa kondīcijas un koncentrācijas spējas uzlabošanās. Absolūts Nr. 1 mūsu reitingā.

  Ražotājs:

  Produkta mājas lapa:
  Piperine Forte
 • Vieta

  2

  Cena: 81 EUR

  Pasūtīt tagad

  CAPSIPLEX

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Piperīns produkta sastāvā iekļauts vienīgi kā palīgviela. Augsta piperīna koncentrācija, ņemot vērā produkta sabalansētās sastāvdaļasu. Cena adekvāta produkta kvalitātei un efektivitātei. Izmantošana līdzīgi kā Piperine Forte gadījumā – viena viegli norijama kapsula. Standarta iepakojums, 30 kapsulas mēnesi ilgai kūrei. Pēc 4 lietošanas nedēļām svars samazinās par 3,5 kg. Vienīgā blakne ir izteikti pamanāma apetītes samazināšanās. 3 nedēļas pēc lietošanas beigām netika novērots jo-jo efekts. Papildu priekšrocība ir acīm redzamais enerģijas pieaugums.

  Ražotājs:
  Advanced Health Ltd.

 • Vieta

  3

  Cena: 98 EUR

  Pasūtīt tagad

  BIOPERINE

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Cena ir pārāk augsta salīdzinājumā ar produkta efektivitāti. Iepakojumā atrodamas 120 tabletes, bet kūres laika nepieciešams uzņemt divas tabletes katru dienu. Tas ir diezgan apgrūtinoši. Pēc viena mēneša lietošanas izdevās notievēt 2,5 kg. Preparāta lietošanas laikā parādījās blaknes vēdera uzpūšanās un sāpju formā. Viennozīmīga produkta lietošanas priekšrocība ir jo-jo efekta trūkums. Par papildu priekšrocību iespējams atzīt paātrinātu vielmaiņu.

  Ražotājs:
  Sabinsa Corporation

 • Vieta

  4

  Cena: 90 EUR

  Pasūtīt tagad

  TURMERIC

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Sabalansētu sastāvdaļu preparāts ar salīdzinoši zemu paša piperīna saturu. Cena, neapšaubāmi, pārāk augsta. Iepakojumā 60 kapsulas, bet kūres laikā nepieciešams izmantot 2 tabletes dienā, kas ietekme lietošanas ērtumu (bieži jāatceras iedzert preparātu). Preparāta lietošanas laikā ieteicama aktīva fiziskā slodze. Neievērojot šo norādījumu, pēc 4 lietošanas nedēļām svars nokritās par nieka 2 kg. 2 nedēļas pēc produkta lietošanas beigām zaudētie kilogrami atgriezās, un tika novērots klasisks jo-jo efekts. Plus par blakņu trūkumu.

  Ražotājs:
  Sandhu's

 • Vieta

  5

  Cena: 58 EUR

  Pasūtīt tagad

  PINKSLIM

  Redakcijas vērtējums:

  Apraksts:

  Sabalansētu sastāvdaļu kompozīcija svara zaudēšanai. Viszemākais piperīna saturs starp testētajiem produktiem. Iepakojumā 120 tabletes par zemu cenu, tomēr to efektivitāte diemžēl ir nenozīmīga. Pēc mēnesi ilgas kūres izdevās atbrīvoties tikai no 1,5 kg. Papildu tam parādījās aizdomīgas blaknes, īpaši saistībā ar gremošanas sistēmu (slikta dūša, sāpes vēderā). Kā priekšrocību iespējams minēt jo-jo efekta trūkumu.

  Ražotājs:
  FA Nutrition Pink Slim