Uztura bagātinātāji svara zaudēšanai kļūst arvien populārāki!

Efektīva svara zaudēšana ar piperīnu

piepryna artykuł

Pipari bieži tiek dēvēti par austrumu melnajiem dimantiem. Jau gadiem ilgi tie ir lielā cieņā, pateicoties unikālajai smaržai un intensīvajai garšai. Zinātnieki atklājuši, ka šai garšvielai ir milzīgs potenciāls cīņā ar liekajiem kilogramiem. Pārbaudi, kā pipari Tev palīdzēs notievēt bez nevēlamā jo-jo efekta.

SLAIDS AUGUMS BEZ PIEPŪLES

Par auguma līnijas slaidinošajām pipara īpašībām atbildīgs ir piperīns. Šī spēcīgā viela veicina gremošanas sulu izdalīšanos un paātrina vielmaiņu. Tādēļ, lietojot piperīnu, bez pūlēm iespējams sadedzināt liekās kalorijas. Piperīns regulē arī cukura līmeni. Pateicoties tam Tev ir pilnīga kontrole pār to ko un cik bieži lieto uzturā. Tas ir lielisks atbalsts visiem gardēžiem, kas nespēj novaldīt apetīti. Pētnieki no Indijas ir pierādījuši, ka pipara ekstrakts bloķē jaunu taukaudu veidošanos. Tas pierāda, ka diētas un fiziskie vingrinājumi ir lieki slaida auguma sasniegšanai.

DABISKA SVARA SAMAZINĀŠANA

Lietojot piparu ekstraktu iegūsiet slaidu augumu bez kaloriju skaitīšanas. Auguma veidošana un nostiprināšana ar piperīnu notiek pakāpeniski, bet rezultāti saglabājas pastāvīgi. Racionāla tauku sadedzināšana izceļ piperīnu starp pārējiem tievēšanas līdzekļiem. Tādēļ arvien vairāk svara zaudēšanas klīniku izmanto šo ekstraktu pacientu ārstēšanai. Jāatceras, ka vielas efektivitāte ir atkarīga no tās koncentrācijas. To apliecina Lielbritānijas Pētniecības institūtā veiktie testi. Ja vēlie atbrīvoties no liekā svara ātri un efektīvi, izmantojiet ekstraktu ar 60-90% piperīna koncentrāciju. Tirgū pieejama arī 95% piperīna koncentrācija. Līdzekli ar tik augstu piperīna saturu uz doto brīdi piedāvā vienīgi Polijas ražotājs.

PIPERĪNS SPORTISTU VAJADZĪBĀM

Piparu ekstrakts ļauj iegūt labi veidotu augumu bez sviedru izliešanas trenažieru zālē. Piperīns veido arī muskuļu masu un organisma veiktspēju. Tādēļ to bieži izmanto sportisti, lai palielinātu savu treniņu efektivitāti. Ekstrakta lietošanas rezultāts ir tvirts augums bez celulīta. Cīņā ar citiem uztura bagātinātājiem, piperīns uzvar ar savu dabīgo un ātri pārstrādājamo sastāvu. Vērts izmantot dabīgas sastāvdaļas, jo tika tāda veidā iegūsiet izsapņoto augumu bez jo-jo efekta